Neadresná distribuce

Neadresná distribuce je neopominutelnou součástí marketingového mixu. Roznos letáků a tiskovin nabízí dlouhodobě stabilní výsledky. Jsme leader na českém trhu v neadresné distribuci.

Neadresná distribuce - roznos letáků patří mezi jeden z nejúčinnějších a nejstabilnějších kanálů marketingového mixu a komunikace. Při správném zacílení je možno zasáhnout precizně všechny stanovené cílové skupiny.

Klíčovým faktorem pro dosažení stanovených cílů je garance doručení do poštovních schránek, případně na místa k tomu určená.

Distribuci tiskovin pro naše klienty zajišťuje interní rozsáhlá síť doručovatelů.

V případě opakované a dlouhodobé distribuce, je možno spolupracovat na zlepšování výsledků - konverzního poměru, díky získaným statistikám, případně plošný roznos kombinovat s dalšími produkty, pro zajištění co nejlepšího výsledku.

Ideálním nosičem pro neadresnou distribuci jsou letáky, prospekty, katalogy, vzorky a další. Klíčovou roli hraje barevnost a formát, případně atraktivita nabídky ve formě slevy.

Doručování, kromě již zmíněné schránky může probíhat také pomocí zavěšení na schránku, nebo například zavěšení na kliku dveří - tzv. door hanger.

Reklamní sdělení pro nearesnou distribuci je potřeba dodat 5 dnů před plánovaným datem roznosu na centrální sklad v Praze, případně na základě individuální dohody. V případě dodání na centrální sklad, zajistíme spolehlivou distribuci do regionů vlastní dopravou.

Klíčové parametry

  • Přesné cílení podle vymezené cílové skupiny
  • Možnost regionálního cílení až na úroveň okrsků a městských částí
  • Individuální nastavení distribuce
  • Garance kvality 90%
  • Přehledné a komplexní statistiky
  • Interní a externí kontrolní mechanismy
  • Možnost kombinace s dalšími službami
  • Zajistíme distribuci tiskovin podle Vašeho přání

Monitoring kvality

Klientské kontroly - Zajistíme kontrolu distribuce za přímé přítomnosti klienta, díky které si pověřený zaměstnanec klienta dokáže v reálném čase zkontrolovat kvalitu roznosu.

Interní kontroly - Náš interní tým kontrolorů pravidelně zajišťuje kontrolu distribuční sítě a v případě zjištění nedostatků, předávám zprávu kompetentní osobě k okamžité nápravě.

Externí kontroly - Pro zajištění co nejobjektivnějších výsledků kontrol, zajišťujeme (případně klient), kontrolu pomocí nezávislé agentury.

Call centrum - pro kontroly roznosů využíváme vlastní call centrum, které patří mezi jedno z největších a nejlépe vybavených call center v ČR.

Máte nějaký dotaz?

*Položky označené hvezdičkou jsou povinné.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

Odesláno

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Zavřít

Uloženo

Váš e-mail jsme zařadili do naší databáze.

Zavřít