O společnosti

Co se vám vybaví při vyslovení jména PNSMediaservis? Stručně řečeno - značka PNSMediaservis je alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky provádí roznášku různých druhů zásilek.

Hlavními pilíři aktivit značky PNSMediaservis jsou adresná distribuce, neadresná distribuce, a od začátku roku 2018 přibyl i pilíř třetí, kterým je roznos předplaceného tisku. Od roku 2018 je většinovým vlastníkem značky PNSMediaservis První novinová společnost (PNS), která je největším distributorem periodického tisku a časopisů.

 

Vize

Neustále pracujeme na kvalitě našich služeb s důrazem na přidanou hodnotu, kterou do budoucna chceme našim zákazníkům přinášet. Naším cílem je stát se vedoucím leaderem na trhu distribuce a to nejen adresné a neadresné, ale také komplexního předplatného.

Každým rokem rozšiřujeme distribuční síť, její možnosti a kvalitu. Tato oblast je pro nás i naše zákazníky klíčová a zůstává tak stěžejním parametrem i do budoucna.

Součástí naší vize do následujících let, je přidávání nových služeb a rozšiřování těch stávajících a to nejen co do kvality a kvantity ( možností distribuční sítě pojmout větší objem), ale zejména v oblasti měření, statistiky a kvalifikovaných doporučení směrem ke zvýšení konverzního potenciálu pro klienta.

Velmi si vážíme zpětné vazby našich klientů a pracujeme na implementaci jejich připomínek a přání.

 

Distribuční síť

V současné době disponujeme vlastní rozsáhlou distribuční sítí, která plnohodnotně obhospodařuje všechny typy nabízených služeb.

Distribuční síť obsahuje tým o rozsahu více jak 9.000 jednotlivců, kteří jsou koordinováni pomocí regionálních center.

Celá distribuční síť je kontrolována interními a externími mechanismy s důsledkem na trvalé zvyšování kvality distribuce. Veškeré procesy jsou neustále kontrolovány a upravovány do co nejvíce optimální podoby, abychom byly schopni zajistit požadovanou a garantovanou kvalitu distribuce.

Celá síť je velmi flexibilní a dokáže se dynamicky přizpůsobit požadavkům klienta.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

Odesláno

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Zavřít

Uloženo

Váš e-mail jsme zařadili do naší databáze.

Zavřít