Mediaservis má nového vlastníka

3.10. 2018

Mediaservis se stal součástí První novinové společnosti, i nadále se bude věnovat distribuci adresných i neadresných zásilek a doručování předplatného tisku.

Vytisknout

Společnost Mediaservis, s.r.o. se stala součástí První novinové společnosti a.s. Je to výsledek stále intenzivnější spolupráce v posledních měsících, kdy byla PNS velmi aktivním hráčem především v oblasti doručování předplatného tisku. Projekt doručování předplatného byl nejprve připravován jako společná aktivita, v níž role společnosti PNS postupně rostla. Stále těsnější spolupráce následně vyústila v akvizici Mediaservisu společností PNS.

Mediaservis se bude nadále věnovat distribuci adresných i neadresných zásilek a doručování předplatného tisku. Hlavní činností PNS bude i dál distribuce denního tisku a časopisů do prodejní sítě. Podle vyjádření akcionářů se předběžně počítá se zachováním obou oddělených společností. Není však vyloučeno, že se firmy budou postupně sbližovat a využívat především synergických efektů v oblastech, kde takové spojení dává smysl. Příkladem takových oblastí je logistika, kde se obě firmy navzájem dobře znají z dřívější spolupráce. Další změnou, která majetkové změny doprovází, bude jmenování nového vedení společnosti.

 

 

Zpět na výpis

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

Odesláno

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Zavřít

Uloženo

Váš e-mail jsme zařadili do naší databáze.

Zavřít