Společným časopisem PNS a Mediaservisu budou Naše noviny

26.6. 2019

Vznik společného časopisu reaguje na majetkové propojení obou společností poté, co PNS v roce 2018 získala stoprocentní podíl v Mediaservisu.

Vytisknout

Jednou z novinek vyplývajících z holdingového uspořádání PNS a Mediaservisu je spojení dvou zaměstnaneckých časopisů, které obě společnosti dosud připravovaly, do čtvrtletníku Naše noviny. Jeho první číslo se právě v těchto dnech distribuuje.  

Toto spojení je logickým krokem, protože obě firmy spolu úzce spolupracují především na projektu doručování předplatného denního tisku, a postupně se propojují jejich útvary. Proto bylo přirozené spojit i oba tituly, které obě firmy pro své zaměstnance vydávaly. V PNS šlo o Naše noviny, jejichž název převzal i nový časopis, v Mediaservisu pak o nedávno zavedený M-Report. Přestože v obou společnostech pracují lidé mnoha různých profesí, spojuje je odvětví logistiky a distribuce, v němž obě firmy působí. Věříme proto, že Naše noviny se pro své čtenáře stanou zajímavým zdrojem informací. 

V prvním čísle Našich novin čeká na čtenáře rozhovor s doručovatelkou Mediaservisu, pro níž se stala její práce skutečným koníčkem, dále zde najdou informace o novém uspořádání PNS a Mediaservisu, ohlédnutí za nedávným stěhováním obou firem nebo důležité informace týkající se zacházení se svěřenými klíči od domů, kam doručujeme zásilky. Dále se věnujeme kvalitě doručování, ochraně osobních údajů nebo novému projektu pro zavádění inovací. Představili jsme také Severočeskou divizi Mediaservisu. Pro nadcházející léto je pak připravena speciální fotosoutěž.

 

 

Zpět na výpis

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

Odesláno

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Zavřít

Uloženo

Váš e-mail jsme zařadili do naší databáze.

Zavřít