Šetříme stěhováním

17.4. 2019

Díky zmenšení výměry plochy, kterou využíváme v našem sídle pro administrativu i provoz, významně snížíme náklady.

Vytisknout

Společnosti PNS a Mediaservis upravily prostory, které společně sdílí v Paceřické ulici v Praze – Horních Počernicích do podoby lépe vyhovující společnému fungování obou firem. Řady zaměstnanců se tak dotklo nedávné sestěhování několika útvarů do společných prostor. Úpravy a uvolnění nepotřebné plochy se týkaly též provozních prostor PNS a Mediaservisu. Kromě úspory nákladů si od tohoto kroku obě firmy slibují lepší fungování a vzájemnou komunikaci.

Změny se dotkly zhruba 170 lidí z administrativních částí obou firem. Došlo přitom k poměrně značné provozní úspoře - do této změny využívaly administrativní provozy PNS a Mediaservisu tři poschodí, nyní stačí dvě. Podobně byly v průběhu března a dubna optimalizovány prostory využívané provozem PNS i Mediaservisu. Díky změnám uspořádání jsme mohli uvolnit zhruba 2000 m2 a nabídnout je k využití majiteli objektu. Nynější plocha plně vyhovuje potřebám obou firem, prostor pro některé činnosti je sdílený a využívají jej jak PNS, tak Mediaservis. Společně se využívají například prostory pro vykládku, nakládku a skladování. Vše je uspořádáno tak, aby sdílení ploch nezasahovalo negativně do běžného provozu firem.

 

 

Zpět na výpis

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

Odesláno

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Zavřít

Uloženo

Váš e-mail jsme zařadili do naší databáze.

Zavřít