Začínáme se starat o předplatitele

16.4. 2019

Od dubna začínáme nabízet novou službu pro vydavatele tisku, kterou je správa předplatitelského kmene.

Vytisknout

Mediaservis začal 1. dubna 2019 zajišťovat správu předplatitelského kmene. Zákaznické centrum, které vzniklo v Brně, tak přebírá veškerou agendu spojenou s péčí o předplatitele vydavatelství Borgis a Mafra (zde se jedná o titul 5 plus 2).

Zákazníci se tak budou k odběru předplatného titulů těchto vydavatelů hlásit přímo v zákaznickém centru Mediaservisu, zde budou také nahlašovat veškeré změny a vyřizovat případné reklamace nebo jiné problémy s doručováním periodického tisku. Do budoucna plánuje Mediaservis spolupráci v této oblasti i s dalšími vydavateli. Jde o jednu z nových služeb, kterou chceme nabízet v souvislosti s doručováním předplatného tisku, které zajišťujeme od začátku roku 2018. Nechceme zkrátka být jen pasivní součástí péče o předplatitele, ale chceme se na ní aktivně podílet.

Předplatitelé tak budou vedle doručovatelů představovat další (a věříme, že rostoucí) skupinu zákazníků, kteří využívají služeb zákaznického centra Mediaservisu.

 

 

Zpět na výpis

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

Odesláno

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Zavřít

Uloženo

Váš e-mail jsme zařadili do naší databáze.

Zavřít