Vyšlo první číslo M-Reportu

1.4. 2019

V březnu jsme pro naše zaměstnance vydali oficiální první číslo interního magazínu M-Report.

Vytisknout

Magazín M-Report bude vycházet čtyřikrát do roka v rozsahu osmi stran v nákladu 13 500 výtisků. Největší část zaměstnanců Mediaservisu tvoří doručovatelé a právě jim je časopis především určen. Naším záměrem je pomoci pozdvihnout prestiž tohoto povolání, protože spousta lidí jej podceňuje. Tomu také odpovídá velká část obsahové náplně časopisu. V prvním čísle si tak lze přečíst rozhovor s personální ředitelkou Mediaservisu, informaci o novém call centru, velký text věnující se fenoménu letáků a jejich významu v dnešní době, seznámení s fungováním distribuce zásilek Mediaservisu, dále profil manažera jedné z regionálních poboček, upozornění na problematiku ochrany osobních údajů a poslední strana je tradičně vyhrazena relaxačním tématům. Čtenáři zde najdou křížovku o ceny a pravidelně budou zveřejňovány příběhy ze života doručovatelů, které sami posílají do redakce.

K rozhodnutí vydávat vlastní podnikový časopis vedla Mediaservis především potřeba komunikace ve velkém týmu lidí, kteří pro nás dnes pracují. Jsme firma s deseti tisíci zaměstnanci, kteří žijí a pracují i v těch nejvzdálenějších koutech České republiky. Navíc naši kolegové pracují v nejrůznějších formách pracovních úvazků, ale to neznamená, že by neměli vědět, co je ve firmě nového a kam všichni společně směřujeme.

 

 

Zpět na výpis

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

Odesláno

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Zavřít

Uloženo

Váš e-mail jsme zařadili do naší databáze.

Zavřít